یک.
باید می رفت جلوی چند تا از اساتید از پایان نامش دفاع می کرد. در واقع یه جور مسابقه بود. باید حواسش به زمان، لحن بیان، جمله بندی ها و خلاصه همه ی تکنیک های یه ارائه خوب می بود.
زنگ زد گفت استرس دارم. به نظرت اونجوری که موقع دفاع ارائه دادم خوب بود؟
گفتم آره خوب بود.
گفت آخه برای دوستم ارائه دادم گفت خیلی بی رمق توضیح می دی.
گفتم فکر کن می خوای به یه اسکیمو یخ بفروشی. چطوری باید ترغیبش کنی ازت یخ بخره!؟ همونجوری ارائه بده!!

زنگ زده می گه کاش بودی. مطمئنم اگه تو بودی بهم اعتماد به نفس می دادی بهتر ارائه می دادم. می گم نمیشه که من همیشه کنارت باشم وقتی می دونم خودت تنهایی هم می تونی.
یاد کلاس سوم ابتداییم می افتم. همون روزایی که جوونه های دونده بودن داشت در من شکل می گرفت! برای مسابقات شهرستان انتخاب شدم. قرار بود برای مسابقات استانی رقابت کنیم. به مامانم گفتم بیاد تشویقم کنه. گفت نمی تونه مرخصی بگیره. وقتی دختری که کلی تشویق کننده براش اومده بود اول شد و من دوم، فهمیدم دلم نمی خواد هیچ وقت یه مادر شاغل باشم، مادری که تو لحظه های مهم زندگی بچه هاش نتونه کنارشون باشه.
به هر حال حالا من همونی ام که حتی اگه خودم اعتماد به نفس نداشته باشم می تونم به دیگران اعتماد به نفس بدم! تا حالا به یه اسکیمو یخ فروختی!؟(:

دو.
بعضی وقتا به خواهرم پیام می دم می گم در چه حالی!؟
می گه خوابیدم آهنگ گوش می دم.
می گم فلان آهنگو دانلود کن، باهم گوش بدیم، انگار اینجایی

سه.
گاهی وقتا که می خواد یه کاری براش انجام بدم می گم حوصله ندارم خودت انجام بده، می گه باشه وقتی رفتم اونور، نخواه برات دعوتنامه بفرستم.
می گم می دونی که من سودای خارج ندارم.
می گه نخیر باید بیای فکر کردی من تنها می رم.
می گم باشه حالا تو برو تا برای بعدش یه فکری بکنیم.
می دونم ان شاالله یه روز می ره، می دونم اون روز بی نهایت احساس تنهایی خواهم کرد و دلم براش تنگ میشه.

چهار.

احساس ضعف می کنم، احساس خمودی و کسلی. انگار دیگه هیچ کس دور و برم خوشحال نیست. همه شبیه مرده هایی شدن که راه میرن، حرف می زنن، کار می کنن ولی هیچکدوم زندگی نمی کنن. نمی دونم باید چیکار کنم. دلم نمی خواد اینجوری زندگی کنم. دست به هر ترفندی می زنم. به مدیر گفتم چند تا آهنگ شاد می ریزم تو فلش میارم، زنگ تفریحا از اسپیکر پخش کن بذار یه کم حال و هوامون عوض شه! شاید تاثیری داشته باشه

پنج.

آهنگ " یادگاری" قمیشی رو دانلود کنباورم نمیشه، اما، این تویی که داره می ره، خیره میمونم به چشمات، حتی گریم نمی گیره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Shannon نقد فیلم کسب درامد واقعی فروش شوفاژ دیواری رادیاتور اسپلیت در شیراز -فلاح زاده از دیار حبیب فکر و حساب ۴۲ دسته بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل رویای من...